ناخنکار
ناخنکار

توضیحات آگهی

کلاه گیس با موی طبیعی مخصوص بیماران سرطانی
اولین موسسه که کلاه گیس های سفارشی طبق اندازه و فرم سر هر فرد برای افراد مبتلا به سرطان و یا بیماران آلوپسی آماده می نماید.
کلاه گیس های طبیعی سفارشی فقط و فقط از موی طبیعی می باشد و حتی اگر فرد در مراحل اولیه شیمی درمانی باشد از موی خود فرد نیز برای ساخت کلاه گیس می توان استفاده کرد.
کلاه گیس های زنانه سفارشی ما فوق العاده طبیعی می باشند و به هیچ وجه قابل تشخیص توسط اطرافیان فرد نمی باشند و استفاده از آن به آسانی و مانند موهای طبیعی می باشد و کاملا بر روی سر فیکس و ثابت میباشند.

کلاه گیس با موی طبیعی مخصوص بیماران سرطانی می باشد موهای طبیعی و حتی با موهای خودتان درست می کنیم این کلاه گیس ها کاملا سبک و راحت قابل شستشو، رنگ، مش، کوتاهی، براشینگ می باشد کلاه گیس مخصوص بیماران بدون استفاده از چسب و گیره کاملا روی سر فیکس می‌شود

طبق نظر پزشکان و متخصصین برای افراد مبتلا به انواع سرطان و نیز بیماران آلوپسی استفاده از کلاه گیس با موهای پلاستیکی و پلیمری و نیز لباسهای نایلونی مجاز نمی باشد.

مشاوره و خرید کلاه گیس طبیعی : 09127360745

کلاه گیس موی طبیعی مخصوص بیماران سرطانی,کلاه گیس سفارشی,کلاه گیس طبیعی,کلاه گیس زنانه,کلاه گیس دخترانه,کلاه گیس مردانه,کلاه گیس موی طبیعی,کلاه گیس قابل شستشو,کلاه گیس خوش حالت,کلاه گیس سبک,کلاه گیس بیمار,کلاه گیس آلوپسی,کلاه گیس,پروتز مو طبیعی,پروتز مو,